SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Liverpool’da büyük kavga

Kırmızılar'ın patronu Brendan Rodgers'ın, "Özür dilemeden A takıma almam" dediği Uruguaylı golcü, "Özür dileyecek bir şey yapmadım. Hatalı olduğumu düşünmüyorum" yanıtını verdi.

Güncellenme: 12:25, 13/08/2013
Liverpool’da büyük kavga

İngiltere’de son yılların en ilginç kulüp-oyuncu çekişmesi yaşanıyor… Liverpool’un Uruguaylı golcüsü Luis Suarez, “Kulüp bana transferimde yardımcı olacağını açıklamıştı” sözleriyle, Kırmızılar’ı suçlamıştı. Bunun üzerinde Liverpool’un patronu Brendan Rodgers da, “Suarez yalan söylüyor. Artık A takımımızla çalışmayacak, tek başına antrenman yapacak. Özür dileyene kadar bu durum, böyle devam edecek” demişti.

Arsenal ve Chelsea’den gelen 40 milyon Pound’luk teklifleri geri çeviren Liverpool, transfer konusunda geri adım atmadı. Dün, Uruguaylı golcüden şok bir açıklama geldi. Suarez, “Özür dilenecek bir şey yapmadım. Hatalı olduğumu düşünmüyorum. Bu düğümü çözecek olan biri varsa, Brendan Rodgers’tır” ifadesini kullandı. Taraflar geri adım atmazken, Arsenal ile Chelsea de Suarez transferi için bekleyişini sürdürüyor.