SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kriz şimdilik giderildi

Beşiktaş’ta göreve geldiği dönemde hem destek alan hem de eleştirilen futbol direktörü Önder Özen ile yönetim arasındaki büyük zirve dün gerçekleşti.

Güncellenme: 08:44, 13/08/2013
Kriz şimdilik giderildi

Yönetim ile Önder Özen arasındaki fikir ayrılığı ‘şimdilik' giderildi. Dünkü zirveden Özen'in projelerine daha fazla destek olunması kararı çıktı.

Özen üç yıllık bir planlama dahilinde attığı imza çerçevesinde kararlarına daha fazla katılım istiyordu. Yönetimin, projelerine beklediğinden az destek verdiğini düşünen ve önümüzdeki sezonlar için süre gelen planlamasına onay bekleyen Özen istediğini aldı. Yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala olası bir krizden çekinen Beşiktaş Yönetimi, futbol direktörü Önder Özen'in isteklerine ‘Tamam' dedi. Edinilen bilgiye göre taraflar arasındaki fikir ayrılığı ‘şimdilik' giderildi. Özen'in kulübe gelir getirmesi halinde yıldız futbolcuların satışına izin verilmesini de istediği konuşuluyor. Zirveden daha güçlü çıkan Özen'in takımın iskeletini oluşturmak için planladığı 8+8+8 projesi için gaza basacağı belirtiliyor.