SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Kupa Finali'ndeki madalya skandalı ve konfetinin zamansız patlamasını başka bir hata daha takip etmişti. Kupa için kaptanlar beklenmemiş ve kupa sarı-kırmızılı takımın kaptanlarından Selçuk İnan'sız kaldırılmıştı. Selçuk İnan konuyla ilgili olarak, “Aslında kaptanları beklemediler. Bir yanlışlık oldu orada. Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören verdi kupayı. Kaptanlara vermedi, başkaları kaldırdı. Ama önemli olan kupayı kaldırmaktı” dedi.

Selçuk, takımdaki arkadaşlık ortamının kupayı getirdiğini belirtirken Drogba için, “Dünyanın en iyi futbolcularından biri. Şimdi de bize yardımcı oluyor. Gollerini de atıyor ama Drogba'nın dışındaki bütün forvetlerimiz hangisi oynarsa oynasın büyük katkı yapıyor” ifadelerini kullandı.

Burak sakattı!

Tecrübeli oyuncu, takımdaki en yakın arkadaşı Burak Yılmaz'ın yedek oturması hakkında, “Teknik bir konu o. Zaten hafif bir sakatlığı vardı. Ve bu yüzden sahada yer alamadı diye düşünüyorum” dedi. Selçuk, maç sonu yaşanan fair-play örnekleri için de, “Elimden geldiğince rakip takım arkadaşlarımı teselli etmeye çalıştım. Onlar da bizi tebrik etti. İnşallah artık böyle devam eder” temennisinde bulundu.