SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karşılaşmanın ardından basın mensuplarının sorduğu “Neler söylemek isterseniz?” sorusuna, “Bana değil kahramanlara sorun” şeklinde bir cevap veren Fatih Terim’in cevabının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlamaya başlayan yardımcı antrenörler Hasan Şaş ve Ümit Davala ikilisi, Fenerbahçe’yi yenip kupayı kazanmalarının kendileri için büyük bir mutluluk olduğunu söyledi.

Galatasaray’ın final takımı olduğunu söyleyen Hasan Şaş, “Lige başlamadan önce çok iyi bir moral oldu. Biz bir final takımıyız ve final maçlarının hepsini iyi oynuyoruz. Ezeli rakibimizi yendik ve iki senedir üst üste şampiyonluğu ve Süper Kupa’yı aldık devamı gelecek” dedi.

Ümit Davala ise, Galatasaray’ın nerede bir kupa varsa ona talip olduğunu söyledi.

Daha sonra Galatasaray TV’nin sorularını yanıtlayan Fatih hoca; “Bizim için kazanmak her şartta önemli. Süper Kupa yada özel maç olsada kazanmak çok önemli. Süper Kupa’yı almak keyifli. Ortada bir iddia varsa G.Saray her zaman oradadır. İnşallah lig bizim için iyi başlar ve iyi devam eder . Aynı şekilde Avrupa ve bu sezon daha fazla ciddiye alacağımız Türkiye Kupası var, üç kulvarda da iddialı olmak istiyoruz.

Bu sezonda elimizden geleni yapacağız. 2 senede 2 şampiyonluk ve 2 Süper Kupa aldık. Böyle devam etmek istiyoruz, futbolcularımızı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Yayınlanma Tarihi:00:58,