SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Psikolojik üstünlük bitti!

G.Saray ile F.Bahçe arasında ‘pinpon topu’ gibi giden ‘psikolojik üstünlük’ konusunda sarı-kırmızılıların başkanı Ünal Aysal, Kayseri’de bomba gibi açıklamalar yaptı.

Güncellenme: 08:28, 12/08/2013
Psikolojik üstünlük bitti!

“2 sezondur F.Bahçe ile çekişip şampiyon oluyoruz. Süper Kupa finalinde de F.Bahçe ile karşılaşıyoruz, müzemizi zenginleştiriyoruz. Artık kimse ‘psikolojik üstünlük' demesin”

Kanarya ile oynanan ve nefesleri kesen 120 dakikalık mücadelenin ardından konuşan sarı-kırmızılıların başkanı “2 sezondur Süper Lig'de şampiyon oluyoruz. Şampiyonluğua ulaşırken de güzide rakibimiz F.Bahçe ile çekişiyoruz. Ardından sezon başında da F.Bahçe ile Süper Kupa'da oynuyoruz. Ve bu kupayı da müzemize götürüyoruz. 2 senede F.Bahçe ile güzel bir mücadeleye giriyoruz ve sonucunda 4 kupa aldık. Artık kimse ‘psikolojik üstünlük' demesin” ifadelerini kullandı.

‘GELDİĞİ GÜNDEN BERİ…'

Ünal Aysal, Süper Kupa maçı sonrası teknik direktör Fatih Terim'i de öve öve bitiremedi. Aslan'ın başkanı “Hocamız burada çok başarılı ve mutlu. Geldiği günden beri kupa alıyoruz” dedi. Aysal, Kayseri'de birçok F.Bahçe ile bir araya gelip fotoğraf çektirdiğini söyledi ve ekledi: “Bizim en büyük görevimiz buzları eritmek ve dostluğu yeniden getirmek” Aysal, transfer sorularına “Bir futbolcu daha alacağız” yanıtını verdi.

Bahadır ÇOKİŞLER/AMK