SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Yanal’ın aklındaki derbi 11’i

Yanal’ın aklındaki derbi 11’i

Süper Kupa Finali'nin hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçe'de Galatasaray'a karşı forma giyecek muhtemel 11 şöyle...

Fenerbahçe, Galatasaray ile Kayseri’de oynayacağı Süper Kupa maçının hazırlıklarını, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla tamamladı.

Teknik Direktör Ersun Yanal yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü. Koşu, ısınma ve çabukluk hareketleriyle başlayan antrenman, taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı. Bruno Alves, antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte çalışan Gökhan Gönül, daha sonra özel program dahilinde yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Raul Meireles, Egemen Korkmaz ve Erten Ersu ise özel program dahilinde çalıştı.

Bu antrenmanla Süper Kupa maçı hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçe bugün saat 16.00’da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel bir uçakla Kayseri’ye hareket edecek.

MUHTEMEL 11

Kaleci Volkan Demirel’in cezalı olması; Meireles, Egemen ve Gökhan’ın ise sakatlığının sürmesi nedeniyle forma giyemeyeceği Fenerbahçe’de muhtemel 11 şöyle:

Mert, M.Topuz-Yobo-B.Alves-Hasan Ali, M.Topal, Emre, Cristian, Kuyt, Webo, Sow