SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mersin İdman Yurdu transfer çalışmalarını sürdürürken, başkan Ali Kahramanlı'nın verdiği talimat üzerine transfer komitesi, Yunan golcü Theofanis Gekas ile görüşmelere başladı. Tecrübeli forvet ile yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenilirken, transferin önümüzdeki günlerde resmiyete kavuşması bekleniyor. Daha önce Adem Büyük ve Abdulkadir Özgen ile ilgilenen fakat Adem'in Süper Lig'de oynama ısrarı, Abdulkadir'in ise durumundaki belirsizlik üzerine Mersin İdman Yurdu transferde Türkiye'nin 2 yıldır dilinden düşürmediği Yunan forvet oyuncusu Gekas'a yöneldi.

YILLIK 1.8 MİLYON EURO

Yıldız futbolcuya Elazığspor'un da talip olmasına rağmen, Gekas'ın Mersin'e daha yakın olduğu kaydedildi. Golcü oyuncuya senelik 1.8 milyon euro gibi inanılmaz bir rakam önerildiği de gelen haberler arasında.

GEKAS BAŞKAN!

Geçtiğimiz günlerde AEL Başkanı Nikolaos Salevris'in cenazesine katılmak üzere Yunanistan'a giden Gekas'a acılı günde şok teklif geldi. AEL'li yöneticiler Gekas'ın takımlarına oyuncu değil bu kez başkan olarak gelmesi için kendisine teklifte bulundular. Yunan golcü, bu isteğin karşısında şok olduğunu ancak, teklife karşı cevap vermeyerek futbol hayatına devam edeceğini belirtti.

Yayınlanma Tarihi:08:55,