SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA Kupası’nda aldığımız netice tüm Bursa’yı olduğu gibi bizi de çok üzdü diyen Başkan Körüstan, Böyle olmasını istemezdik. Sporda böyle şeyler olabiliyor. En kısa sürede toparlanacağız. Hikmet hocamızla iyi niyet çerçevesinde beraber çalışacağımızı belirtmiştik. Yine iyi niyet çerçevesinde yollarımız ayrıldı. En kısa sürede yeni teknik direktörümüzle anlaşma yapacağız. İcra kurulu olarak toplantı yaptık. Bursasporuuza yakışır iyi bir teknik direktörle anlaşacağız. Çalışmalarımız devam ediyor. Birkaç alternatif var. Onlarla temas halindeyiz. Hayırlısıyla iyi bir netice alırız diye konuştu. TRANSFER OLABİLİR

Takıma transfer yapılabileceğini söyleyen Körüstan, Transfer olabilir. Yabancı kontenjanından dolayı yabancı transferi yapamıyoruz. Yerlide de alternatif çok yok. Yeni gelecek hocamızın raporu doğrultusunda yerli transferi olabilir. Yabancı transferi maalesef yapamıyruz. 10 sayısı ile sınırlı. Sayı seneye 5’e inecek. Önümüzdeki senenin de yapılanmasını yapmamız gerekiyor. Biz Bursaspor’un başarısı için elimizden gelen herşeyi yapacağız şeklinde konuştu .

DAHA ÖNCEDEN PROGRAMLANMIŞTI

Vojvodina ile oynanan maçlara neden gelmediği yönündeki soruya Körüstan, Daha önce programlanmış bir seyahatim vardı. Bu yüzden maçlara gelemedim. Yoksa maçlara gelmemek gibi bir şey söz konusu değil. Yönetimin de erken ayrılması gibi bir şey söz konusu olamaz. Birkaç arkadaş maçı alt tribünden seyretmiş dedi. Başkan Körstan Teknik Direktör Hikmet Karaman’ın takımdan gönderdiği Hakan Aslantaş’ın da yarın antrenmana çıkacağını belirterek, Hakan yarın takımla birlikte çalışacak. Sabah takım toplanacak. Faruk Kahraman nezaretinde çalışacaklar. Tercüman Volkan Çay da görevine başlayacak diye konuştu.

DHA