SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son iki idmana çıkamayan Portekizli, Yanal'a ‘maça yetişirim' dedi. Kaptan Emre de takımla birlikte çalıştı ve yarınki derbide sahada olacak.

Fenerbahçe'de Emre ve Alves sevinci. Raul Meireles'in cezalı olması nedeniyle derbi öncesinde sıkıntı yaşayan teknik direktör Ersun Yanal, kaptandan gelen güzel haber ile rahatladı. Takımla birlikte çalışmalara başlayan Emre'nin yarınki maçta forma giyebileceği bildirildi. Salzburg maçı sonrasında sol arka adalesinden sakatlık geçiren ve son iki idmanda takımla birlikte çalışamayan Portekizli savunma oyuncusu Bruno Alves'in de derbiye yetişeceği öğrenildi.

ONBİR BUGÜN BELLİ OLACAK

Portekizli futbolcunun ağrıları nedeniyle tedavi gördüğü ve tedbir amacıyla idmana çıkmadığı belirtildi. Dün sabah takımdan ayrı koşu yapan Alves ile bir görüşme yapan Ersun Yanal, ‘oynarım' cevabından sonra rahatladı. Tecrübeli oyuncu kupa finalinde mutlaka oynamak istediğini ve maça kadar hazır duruma geleceğini söyledi. Yanal ideal onbirini bu sabah yapılacak antrenman sonrasında belirleyecek.

Yayınlanma Tarihi:08:50,