SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Meireles, kura çekildikten hemen sonra twitter hesabından Arsenal'e böyle seslendi ve ekledi: “Kadıköy… Korku yok” Taraftarlar da müthiş atmosfer yaratma sözü verdi.

F.Bahçe cephesini kurada Arsenal çıkması pek de endişelendirmedi. Sahadaki cesur yüreğiyle bilinen Raul Meireles de birçok Fenerli gibi turdan umutlu. Portekizli yıldız, sarı-lacivertlilerin kurada Arsenal ile eşleşmesinin ardından, İngiliz ekibine ilk mesajı twitter'dan yolladı. Meireles “Yeah Arsenal. Cehenneme hoş geldin. Kadıköy, korku yok” yazdı. F.Bahçeli taraftarlar da ilk maçta muhteşem bir atmosfer yaratacaklarını söyleyerek Portekizli yıldızın sözlerini paylaştı. Sarı-lacivertli kanatta bunlar yaşanırken İngilizler ise eşleşmeden hiç de memnun değil.

‘BURAYA MI GİDECEĞİZ?'

Arsenal taraftarları sosyal medyada Saracoğlu Stadı'ndan tribün fotoğrafları paylaşarak altına korkularını öne çıkaran mesajlar yazdı. “Buraya mı gideceğiz?”, “İstanbul'da işimiz hiç de kolay olmayacak”, “Hem takımı hem taraftarı güçlü bir takımla eşleştik” yorumları yapıldı.

Sarı-lacivertli taraftarlar da ilk günden fikir grupları oluşturarak Arsenal maçında yapacakları koreografiyi belirlemeye koyuldu bile. Taraftarlar özel şovlarla İngiliz ekibini şaşkına uğratmayı hedefliyor.

Yayınlanma Tarihi:08:35,