SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Kulübü başkan yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turunda Arnavutluk’un Kukesi takımıyla eşleşmeleriyle ilgili olarak, “Artık bizim için kolay yada güçlü rakip fark etmiyor” dedi.

Çakıroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Arnavutluk ekibinin zayıf bir takım olarak değerlendirilmesinin yalnış olacağını belirterek, “Bugüne kadar oynadığımız oyunu sahaya yansıttığımız sürece yenemeyeceğimiz takım yok diye düşünüyoruz. Eşleştiğimiz takımla ilgili detaylı bilgileri yeni yeni ediniyoruz. Avrupa arenasında takımımızın kendisini en iyi şekilde gösterebilmesi için bu önemli bir maç ve o nedenle rakibi ciddiye alarak hazırlıklarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Dinamo Minsk karşısında tur atladıklarını anımsatan Çakıroğlu, “Dinamo Minsk karşısında çok gol pozisyonuna girmemize rağmen bunu skora yansıtamadık. Oyunun genel anlamda kontrolü takımızda olması ve seyri güzel bir mücadele gösterilmesi herkesi mutlu etti. Artık bizim için kolay yada güçlü rakip fark etmiyor. İlk maçın burada olmasını avantaj haline getirerek güzel bir skorla deplasmana gitmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Çakıroğlu, takımda transferle ilgili yeni bir gelişmenin olmadığını sözlerine ekledi.