SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Timsah Avrupa'ya veda etti, fatura hocaya kesildi. Karaman ile yollarını ayıran Bursaspor, ara vermeden yeni hoca için arayışlara başladı. Yeşil-beyazlıların tercihinin yerliden yana olması beklenirken, şu an için takımın başına gelme şansı en yüksek olan isim ise Trabzonspor’un ve milli takımın eski hocası Şenol Güneş.

İŞTE TİMSAH’IN HOCA ADAYLARI;

%45 ŞENOL GÜNEŞ : Rahmetli Başkan İbrahim Yazıcı döneminde adı geçen Şenol Güneş, Bursa'ya en yakın hocalardan. 600 küsür resmi lig maçında hocalık yapan Güneş konusunda bazı yöneticilerin çok ısrarcı olduğu biliniyor. Son olarak Trabzonspor'u çalıştıran deneyimli teknik adam, şu anda boşta.

%35 MUSTAFA DENİZLİ : Kariyeri başarılarla dolu olan tecrübeli teknik adam, Bursaspor'un hemen gündemine geldi. Geçtiğimiz sezon PTT 1.Lig'deki Rize'ye giden ve yeşil-mavili ekibi Süper Lig'e çıkartan Mustafa Denizli şu anda boşta. Başarılı çalıştırıcının, herhangi bir takımda görev yapmaya hazır olduğu biliniyor.

%10 MEHMET ÖZDİLEK: Oldukça istikrarlı ve başarılı bir serüvenin ardından Antalyaspor'daki görevinden ayrılan Mehmet Özdilek, uzun vadeli planlama çerçevesinde düşünülüyor. Ancak Özdilek'in ismi Beşiktaş'la özdeşleştiği için yönetim, şimdilik taraftar tepkisinden çekiniyor ve nabız yokluyor.

%10 ABDULLAH AVCI: Erkan Körüstan göreve geldiği ilk zaman, hoca olarak Abdullah Avcı'ya rota çevrilmişti. A Milli Takım'da sergilediği olumsuz performansın ardından, ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Avcı'ya Başkan Körüstan'ın sıcak baktığı öğrenildi. Ancak camia, bu isme pek sıcak bakmıyor.