SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sneijder isyanı!

Çok iyi bir hazırlık dönemi geçiren Wesley Sneijder’in Hollanda Milli Takımı’na seçilmemesi üzerine teknik direktör Vaan Gaal tepki toplamaya devam ediyor...

Güncellenme: 16:47, 07/08/2013
Sneijder isyanı!

Uzun süredir futboldan uzak kaldığı için geçen sezon gerçek performansını sahaya yansıtamayan Wesley Sneijder hazırlık dönemindeki formuyla dikkat çekiyor. Tatilde bile çok çalışan ve G.Saray'ın en dikkat çeken ismi olan Sneijder, Emirates Kupası'ndaki formuyla da yankı uyandırmıştı. Herkes Hollanda Milli Takımı'nın da kaptanlığını üstlenen Sneijder'in Portekiz ile oynanacak hazırlık maçının aday kadrosuna alınmasını beklerken Van Gaal sürpriz bir şekilde G.Saraylı yıldızı evde bırakacağını belirtmişti.

Anlamak güç!

Bu karara Hollanda basını da hem şaşırmış durumda hem de tepkililer. Sneijder'e ülkesinden en büyük destek AZ Alkmaar teknik heyetinde görev yapan Barry van Galen'den geldi. Van Gaal'i eleştiren Galen, “Wesley oldukça iyi görünüyor. O hala Portakallar'ın önemli bir parçası. Van Gaal, onu neden seçmediğini bile açıklamadı. Açıkçası bunu anlamak çok güç'' ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:08:32,