SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vojvodina ile deplasmanda oynanan ilk maçtan 2-2’lik eşitlikle ayrılan Bursaspor’da teknik direktör Hikmet Karaman, rövanş maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Turu geçebilecek kaliteye sahip olduklarını ifade eden Karaman, “ Geçtiğimiz hafta Sırbistan deplasmanında ilk maçımızı oynadık. Yarın ise ikinci maçımızı kendi saha ve seyircimizin önünde oynayacağız. Amacımız yeni transferlerimiz ile bizi izlemeye gelen taraftarlarımıza hem futbol hem de sonuç açısından güzel bir bayram hediyesi vermek istiyoruz. Sahada mücadele gücü yüksek skoru yakalayan bir takım görmek istiyoruz. Öyle de olmamız gerekiyor. Kendi tesislerimizde yaptığımız antrenmanlarda futbolcularımı bunun sinyallerini verdi. Taraftarlarımızın vereceği destekle inşallah hayırlısı ile turu geçmeyi başarır ve Bursa kentini mutlu ederiz” dedi.

SAKATLARDA SON DURUM

Karaman, sakatlıkları devam eden Ozan İpek bu mücadelede forma giyemeyeceğini Belluschi'nin durumunun ise maç saatinde netlik kazanacağını açıkladı.

Öte yandan yeşil-beyazlıların genç savunmacısı Şener Özbayraklı ise FK Vojvodina maçında turu geçen taraf olmak istediklerini belirtti. Şener, “ Geçtiğimiz hafta deplasmanda iyi bir maç çıkardık ama turu getirecek net skoru bulamadık. En azından deplasmanda attığımız iki gol var. Yarın inşallah taraftarlarımızın desteği ile birlikte turu geçen taraf olmak istiyoruz” dedi.

Yayınlanma Tarihi:18:58,