SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk Yula'nın vefatının ardından başsağlığı mesajı yayınlayan yönetim, sarı-lacivertlilerden “Fenerbahçe Kulübümüz” diye bahsetti.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, göreve geldiği günden bu yana Aziz Yıldırım'a ağır ifadelerle yükleniyordu. Hacıosmanoğlu fırsat buldukça Yıldırım'ın “Emek hırsızı” olduğunu söylüyor, onu Atatürkçü geçinip Atatürk'ün ordusunda askerlik yapmaktan kaçan bir şikeci olmakla suçluyordu. Aziz Yıldırım'ı Türk futbolundan dışarı atmaya and içtiğini belirten Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Kulübü'ne ise saygısı olduğunu kaydederek “Fenerbahçe bizim dostumuzdur. Sorunumuz, o emek hırsızı zattır” diyordu. Nitekim Trabzon'un kişileri ve kurumları ayırdığı, Selçuk Yula'nın vefatının ardından yapılan açıklamayla ortaya çıktı.

ZEYTİN DALI UZATILDI 

Yönetimin resmi siteden yaptığı açıklamada, “Milli takımımızın ve Fenerbahçe Kulübümüz'ün eski oyuncusu Selçuk Yula'nın hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Türk futbol camiasına başsağlığı dileriz” denildi. Mesajdaki “Kulübümüz” ifadesi, herkesin dikkatini çekti ve bir zeytin dalı olarak algılandı.