SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Emenike koptu geliyor!

Emenike koptu geliyor!

Fenerbahçe'nin her konuda anlaşma sağladığı Emanuel Emenike, sarı-lacivertlilerle resmi sözleşme imzalamak üzere İstanbul'a geliyor.

Fenerbahçe’nin bir süredir transfer görüşmelerini sürdürdüğü Emanuel Emenike, İstanbul’a geliyor. Nijeryalı golcünün uçak biletini aldığı öğrenilirken, bu akşam saatlerinde İstanbul’da olması bekleniyor.

ZÜLFİKARİ DE DOĞRULADI

Bir süredir Cardozo ve Emenike arasında mekik dokuyan F.Bahçe’de taraftarlar yeni golcünün takıma katılması için adeta sabırsızlanırken, bir taraftarın Fenerbahçe yöneticisi İsfendiyar Zülfikari’ye ‘Artık beklemekten sıkıldık.’ şeklinde tweet atması üzerine F.Bahçeli yönetici ‘Bakarsın yarın müjde verirsin.’ dedi. Bir diğer taraftarın Cardozo’yu tamamen unutalım mı? sorusuna ise Zülfükari, Fenerbahçe’nin yeni transferi Emenike’yi kast ederek ‘Bizden biri bence takım için en iyisi.” cevabını vererek, Emenike transferini taraftarlara müjdelemiş oldu.

Fenerbahçe’nin Emenike transferini bugün resmen açıklaması beklenirken, futbolcu ile 4 yıllık sözleşme imzalanacağı öğrenildi.