SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Elmander ve Riera'dan kendilerine kulüp bulmalarını isteyen  yönetim, düğmeye bastı. Fatih Terim'in raporu doğrultusunda sol beke Carlinhos, önüne Arda gelecek ve sorunlar bitecek!

Galatasaray yeni sezon planlamasını belirledi. TFF'nin bu yıl uygulamaya koyduğu yabancı sınırı nedeniyle eldeki bazı isimlerle yollarını ayırmak zorunda kalan sarı-kırmızılılarda yolcular belli oldu: Albert Riera ve Johan Elmander.

Teknik direktör Fatih Terim'in raporu doğrultusunda bu isimlerin bileti kesilirken, yerlerine gelecek yıldızlar da netleşmeye başladı. Sol kanadın hem hücumda hem de savunmada aksaması üzerine yapılacak iki transferle bu bölge yeniden şaha kaldırılacak. Terim'in Brezilya'daki prensi Carlinhos ve Arda Turan, Aslan'ı hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi'nde başarıdan başarıya koşturacak.

AMRABAT EMRE YETMİYOR!

Riera'nın yerine Carlinhos'un geçmesi planlanırken, sezon başında sözleşmesi uzatılan Hakan Balta ise bu bölgenin alternatif ismi olacak. Sol açıkta ise Nordin Amrabat ve Emre Çolak'ın yetersiz kalması üzerine Arda listenin ilk sırasına çıkartıldı. Bombaların patlaması an meselesi…

Bahadır ÇOKİŞLER/AMK

Yayınlanma Tarihi:08:53,