SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kartal Manu’yu bırakmıyor!

Beşiktaş'ın yeni kaptanı olması beklenen, Bilic’in “Saha içindeki liderim” dediği Fernandes, Avrupalıların iştahını kabartmaya devam ediyor.

Güncellenme: 18:46, 06/08/2013
Kartal Manu’yu bırakmıyor!

Sunderland, Fernandes için yaptığı teklifi 8 milyon euroya yükseltti ancak yanıt yine net oldu: “Ruslar 15 milyon verdi 8 milyon ne ki?”

Manu bir süredir Sunderland'in radarında. Öyle ki ‘Kara Kediler' lakaplı İngiliz ekibinin 7.5 milyon euroluk teklifini 8 milyon euroya yükselttiği öğrenildi. Ancak buna yönetimin yanıtı net oldu ve Sunderland geri çevrildi. Konuyu sorduğumuz isminin açıklanmasını istemeyen bir Beşiktaş yöneticisi, Sunderland külübünün ilgisini ne doğruladı ne de yalanladı ancak şunları söyledi: “Ruslar daha önce 15 milyon euro verdi; 8 milyon euro ne ki? Ne biz Fernandes'i bırakırız ne de o Beşiktaş'tan gider.” Söz konusu Rus ekibinin Bilic'in eski takımı Lokomotiv Moskova olduğu öğrenildi. Yönetimin kontratının son yılına giren bir oyuncu için böyle yüksek bir teklifi reddetmesine neden olarak ise Manu'nun yeni sözleşme imzalamasına olan güven gösterildi.

Yayınlanma Tarihi:08:49,