SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başkan Selçuk Öztürk'ün “Porto'dan bir futbolcuyla görüşüyoruz” açıklamasının şifresi çözüldü. Gakgoş, 26 yaşındaki Djalma Campos ile temaslara başladı.

Transferde daha çok gençlere ve gurbetçi isimlere yönelen Elazığspor, hücum hattına kaliteli futbolcular alacak. Bordo-beyazlılar, taraftarı heyecanlandıracak bir oyuncuya yöneldi: Djalma Campos. Geçen sezon kiralık olarak Kasımpaşa forması giyen Angolalı yıldız, 22 lig maçında forma giymiş. 3 gol atarken 9 asist yapmıştı. Hızlı driplingleri ile hemen her takımı zorlayan ve parmak ısırtan Djalma, bir süre sakatlık dönemi geçirmişti. Porto'nun yeni sezon planlarında yer almayan futbolcu için Gakgoşlar şartları zorluyor. Nitekim Başkan Selçuk Öztürk de geçtiğimiz günlerde Djalma'yı işaret etmiş, “Portolu bir futbolcuyla görüşüyoruz” demişti.

KİRALIK GELEBİLİR

Elazığspor, Djalma'yı ikna etmek için çalışmalarını hızlandırdı. Oyuncu ‘tamam' derse, bonservis sorunu bir şekilde çözülecek. Elazığspor, en kötü kiralık formülü uygulayıp Djalma'yı getirecek. Öte yandan golcü arayışları da aralıksız devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi:08:50,