SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe, Red Bull Salzburg ile 6 Ağustos Salı günü Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynayacağı Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme Turu rövanş maçının hazırlıklarını Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 19.00’da başlayan ve 1 saat 30 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi. Denge çalışmasıyla başlayan antrenman koşu ve ısınma hareketleriyle devam etti. Koordinasyon çalışmasının ardından antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncular, çalışmayı yarı sahada yaptıkları hücum ve defans organizasyonlarıyla tamamlandı.

Emre Belözoğlu, Raul Meireles, Egemen Korkmaz , Gökhan Gönül ve Erten Ersu özel program dahilinde çalışmalarını sürdürürken, antrenmanın 2. bölümünde sağ ayak bileği burkulan Mehmet Topal ise tedbir amaçlı antrenmanı yarıda bıraktı.

Altyapıdan 6 oyuncu antrenmanda

Öte yandan altyapı takımlarından 6 oyuncu; Hüseyin Rüzgar, İbrahim Serdar Aydın, Erman Taşkın, Uygar Mert Zeybek, Semih Ergül ve Cengizhan Gündüz de antrenmana katıldı.

Fenerbahçe, Red Bull Salzburg maçının hazırlıklarını 4 Ağustos Pazar günü yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 18.30'da başlayacak çalışma basına kapalı gerçekleştirilecek.