SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ve Ronaldinho defteri kapandı. Beşiktaş camiasını heyecanlandıran transfer haberi Ocak ayına kadar rafa kalktı. Günlerdir Brezilyalı oyuncunun menajeri Roberto Assis ile Ahmet Nur Çebi'nin yaptığı pazarlık sonuçsuz kaldı. Her iki taraf Ocak ayında yeniden masaya oturma konusunda anlaştı. Böylelikle 2014 Dünya Kupası öncesi Brezilya Milli Takımı forması giymek isteyen Ronaldinho'nun Avrupa'da kendisini yeniden ispatlama fırsatı da kaçmış oldu!

‘ÇEBİ'NDEN VERECEKTİ

Brezilyalı yıldız için Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, bonservisin önemli bir kısmını karşılayacaktı. Siyah-beyazlı camiada gizliden gizliye “geleceğin başkan adayı” olarak gösterilen, “medya ile arayı sıcak tutmaya çalışan” Ahmet Nur Çebi, yaklaşık 5 milyon euro destekte bulunacaktı. Ancak transfer rafa kalkınca Çebi'nin de parası cebinde kalmış oldu.

BILIC DE ÇOK ÜZÜLDÜ

Transferin ertelenmesine üzülen isimlerden biri de Slaven Bilic oldu. Bilic, Brezilyalı yıldız için, “Yaşı geçmiş olabilir ama transferini istiyordum. Yeniden eski günlerine döneceğini düşünüyordum” ifadelerini kullandı.

Hüseyin ÇAĞLAR/AMK

Yayınlanma Tarihi:08:41,