SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında Salzburg ile 1-1 berabere kalan F.Bahçe’de Teknik Direktör Ersun Yanal, son 30 dakika oynadıkları iyi oyunu her geçen daha üst seviye çekeceklerini ve bir üst tura çıkacaklarına sonuna kadar inandığını söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Ersun Yanal, “Rakip bizden daha hazır. Biz 4 haftalık programdan sonra maça çıktık. Rakip ise 2 lig maçı oynadı. Rakip iyi takım. Son 30 dakikada oynadığımız oyunu çok daha yukarılara taşıyacağız. Amacımıza, hedefimize ulaşacağız” dedi.

Futbolcularının henüz tam olarak hazır olmadığına dikkat çeken Yanal, “Oyuncularım henüz tam hazır, değil. Yeni kadro bizi sıkıntıya soktu. Sow iki haftadır bizimle çalışıyor. Raul, Alves de öyle. Yavaş yavaş ritim kazanıyoruz” diye konuştu.

Avrupa'daki her takımın kaliteli olduğunu belirten tecrübeli hoca, “Biz çok daha iyi oynayacağız.. Gördüğünüz gibi Avrupa’da bütün takımla zor. Sert futbol oynuyorlar. Turu geçeceğimize inanıyorum” diyerek sözlerini tamamladı