SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çek stoper, “Bu sezon antrenman teknikleri farklı. Bilic her zaman nerede durmamız gerektiğini, nasıl oynamamız gerektiğini” söylüyor diyerek Aybaba'ya yine taş attı.

Geçtiğimiz sezon dengesiz oynamalarının ve defans kurgusunun sürekli bozulmasının etkili olduğunu belirten Çek futbolcu, “Şu an geçen senenin eksiklerini kapatmaya çalışıyoruz. Bu sene farklı antrenman teknikleri var. Bilic bize her zaman ne yapmamız gerektiğini, nerede durmamız gerektiği, nasıl oynamamız gerektiğini söylüyor” dedi.

Bu sezon İnönü Stadı dışında oynamalarının kendilerini etkileyeceğini kabul eden Sivok, “Kasımpaşa Stadı da gayet güzel bir stat. Ayrıca tüm sezonu Olimpiyat Stadı'nda oynamak en azından oyuncular olarak bizim çok fazla istemediğimiz bir durumdu. Sonuç olarak nerede oynarsak oynayalım üstümüzde Beşiktaş forması olacak ve takımımız için her şeyi yapmaya devam edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu. Çek yıldız geçen sezon İngiltere'den bir teklif aldığını tam imza atmak üzereyken Beşiktaş'ın ilgisi üzerine bunu iptal ettiğini sözlerine ekledi.