SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Beni de delirtmeyin!’

Napoli maçında savunmadaki ucuz hatalar, kulübede oturan Terim’i yerinden fırlattı. Sinirden su şişelerini tekmeleyen İmparator, soyunma odasında takımı sert bir dille uyardı.

Güncellenme: 09:02, 31/07/2013
‘Beni de delirtmeyin!’

SON şampiyon Galatasaray hazırlık kampında yenilgiyle tanıştı. İngiltere alt lig takımları Shrewsbury Town ve Notts County'yi yenen, İspanyol ekibiMalaga ile yenişemeyen sarı-kırmızılılar, Napoli'de sahadan mağlubiyetle ayrıldı. Özellikle defans hattı sınıfta kaldı. Yenen 3 golde Kamerunlu stoper Dany'nin bireysel hataları vardı.

Soyunma odasında takıma sert uyarı

TEKNİK direktör Fatih Terim kenarda, taraftarlar ekran başında çıldırdı. Öyle ki İmparator, son dakikadaki penaltı pozisyonu sonrası hışımla kulübeden fırladı, sinirle su şişelerine  tekme attı.

Dany'ye kızan Fatih Terim, sinirini kontrol edemedi.

TERİM'İN öfkesi,maçtan sonra da geçmedi. Soyunma odasında oyuncularını sert bir dille uyaran Galatasaray'ın teknik patronu, haftaya Fenerbahçe ile oynanacak Süper Kupa'ya  kadar toparlanmalarını istedi.

Napoli maçında kenarda çıldırdı

FATİH Hoca'nın Napoli maçında saha kenarındaki görüntüsü, akıllara ister istemez “Eski Açık Sarı Desene” belgeselini getirdi.Motivasyon ustası olduğu söz konusu filmde açıkça ortaya çıkan Terim, bireysel hatalardan bıktığı zaman “Çıkın; adam gibi oynayın ve beni de delirtmeyin!” diyerek soyunma odasında takımına son uyarılarını yapıyordu.

YASİN YILDIRIM / AMK