SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Futbolcular, teknik direktör Slaven Biliç yönetiminde bir saat 15 dakika süren antrenmana, düz koşuyla başladı. Ardından iki gruba ayrılarak yarı sahada top kapma çalışması yapan takım, idmanın ikinci yarısında üç gruba ayrıldı ve dönüşümlü olarak ayak tenisi, minyatür kalede maç yaptı.

Ayak tenisinde Serdar Kurtuluş, Necip Uysal, Gökhan Süzen ile Muhammed, Ömer, İbrahim Toraman arasında kaybeden takımın parfüm alacağı iddiasına dayanan bir maç oynandı. Biliç’in de yakından izlediği maçı, Serdar Kurtuluş, Necip Uysal ve Gökhan Sözen kazandı.

Top kapma çalışması sırasında ayağını burkan Veli Kavlak bir süre saha kenarında ayrı çalıştı. Çalışmanın ardından Veli Kavlak’ın yanına giden Biliç, kendisiyle uzun süre sohbet etti.

Sakatlıkları devam eden Uğur Boral, İsmail Köybaşı ve Sezer Öztürk salonda çalışırken, Manuel Fernandes “sol dizindeki ağrı”, Hugo Almeida “bel kaslarındaki sertleşme” ve Filip Holosko da İstanbul’da ameliyat olduğu için antrenmana katılmadı.

Beşiktaş’ın, günün ikinci idmanını akşam saatlerinde basına kapalı olarak yapacağı bildirildi. Siyah-beyazlı ekip kamp kapsamındaki 5. hazırlık maçını Çarşamba günü TSİ 19.00’da kamp bölgesindeki Dolomitin Stadı’nda Sırbistan’ın Cukaricki takımıyla oynayacak