SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe taraftarı, genel sekreter Talat Yılmaz'ın açıklamaları sonrası hem üzüldü hem de umutlandı. Artık Cardozo'yla ilgili resmi açıklamayı bekleyen sarı-lacivertliler, Yılmaz'ın 2 alternatif üzerine yaptığı açıklamayla beklemeye geçti: “Yeni forvetimiz Cardozo ile Emenike'den biri olacak. İkisiyle de pazarlık halindeyiz. Önümüzdeki hafta bunlardan birisiyle anlaşacağız. Bu arkadaşın bonservis bedelinin yarısını yöneticilerimiz ve dışarıdaki 5 arkadaşımız (Aziz Yıldırım, Ali Koç, Nihat Özdemir, Ferit Şahenk, Abdullah Kiğılı) kendileri karşılayacak.

MENAJERLERİ İSTANBUL’DA

Bu kürsüden hiç kimse konuştuğu için ihraç edilmez, kulübe tuzak kuranlarla işbirliği yapanlar kulübün tüzüğü gereği cezalandırılırlar. Başkanımız Aziz Yıldırım, F.Bahçe genel kurul üyeleri seçtiği sürece kulübün başındadır.

Gazete başlıklarıyla ne yaptığı belirsiz belirsiz kulüp liderlerinin lafıyla kulüp başkanımız gitmez. Başkan giderse bu genel kurul tarafından gider. Ama biz sonuna kadar arkasındayız.”

Bu arada Cardozo'nun menajerleri dün İstanbul'da yönetimle görüştü ama kesin sonuç alınamadı.

SOL AYAĞI İNSAN ÖLDÜRÜR

Cardozo’nun zelliklerini kısaca aktarırsak… En büyük artısı soğukkanlılığı Paraguaylı yıldızın. Ceza sahası içindeyken yanında kaç kişi var bakmaksızın harika bir vuruş açısı ayarlayabilir ve sol ayağını raket gibi kullanabilir. Hele frikikleri… İşte oyuncunun en önlenemez silahı bu. Toplara çok sert vurabiliyor ünlü yıldız…

EMENIKE MOSKOVA’DA 22 GOL ATTI

F.Bahçe’nin 2. alternatifi olan Emmanuel Emenike yeni sakatlıktan çıktı ve oynadığı lik maçta gol attı. Şu ana kadar S.Moskova'yla 47 maça çıkıp 22 gol atan 26 yaşındaki Nijeryalı, 9 da asist yaptı.

Eser ERENLER / AMK

Yayınlanma Tarihi:19:38,