SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Fenerbahçe'yle olan bonservis sorunumu çözmeye çalışıyoruz. Gelmeyi ben de istiyorum. Yeşil-beyazlı formayla şampiyonluk görmeyi hedefliyorum. Umarım kısa zamanda bu iş olur”

Bursaspor forvet transferinde mutlu sona yaklaştı… Taiwo, Frey, Civelli gibi yıldızları kadrosuna katan yeşil-beyazlılar, hücum hattına yurt içinden takviye yapıyor. Uzun süredir Semih Şentürk ile görüşen Timsah, 3-4 günlük süreçte bu işi bitirecek. Geçtiğimiz günlerde menajer Ahmet Bulut, temasları doğrularken, Semih Şentürk de açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'nin kadro dışı bıraktığı nöbetçi golcü, “Fenerbahçe bonservis istiyor biz de bu durumu ortadan kaldırmak istiyoruz. Amacım bir an önce yeşil-beyazlı formayı giymek. Menajerim Ahmet Bulut şu an Fenerbahçe Kulübü ile görüşüyor. Kulübüm bonservisim için önce 2 milyon Euro, sonra 1 milyon Euro istemişti. Biz de bu durumu ortadan kaldırmak istiyoruz” diye konuştu.

‘FORM DURUMUM İYİ'

Form durumunun iyi olduğunu belirten Semih, “Şu an Dereağzı'nda bir hoca eşliğinde çalışıyorum. Kendimi oynayacak gibi hazır hissediyorum. Bursaspor'a gelmeyi çok istiyorum. Tecrübemi, birikimi Bursaspor'a aktarmak amacındayım. Yeşil-beyazlı kulüpte şampiyonluk görmek istiyorum. Bursaspor benim zaten gelmek istediğim bir takım. İnşallah transferim olur” dedi.