SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samsunspor'un anlaşma sağladığı isimlerde sıkıntı var! İrfan Başaran ve Timur Bayram Özgöz sakat çıktı. Brezilyalı Jaba ise alkol tedavisi gördükten sonra geldi. Yaşananlar taraftarı ayağa kaldırdı!

Yeni sezona iddialı bir şekilde girmek isteyen Samsunspor'da taraftarlar ayağa kalktı. Gazetearena'nın haberine göre, Başkan Emin Kar'ın “Hedefimiz şampiyonluk” şeklindeki açıklamalarının ardından sezon öncesi umutlanan Samsunsporlu taraftarlar kulüpten gelen haberler üzerine her geçen gün adeta yıkılıyor. Kırmızı-beyazlı ekibin kampa aldığı ve görüştüğü futbolculardaki sakatlıklar ise taraftarı adeta çileden çıkardı. Samsunspor'un anlaşma sağladığı İrfan Başaran'ın geçtiğimiz sezon ameliyat olduğu kasık bölgesindeki sakatlığın hala geçmediği ve en son fıtık ameliyatı olduğu öğrenildi.

JABA ÜLKESİNDE ALKOL TEDAVİSİ GÖRDÜ

Samsunspor'un prensipte anlaştığı Ankaragücü'nden Timur Bayram Özgöz'ün ise sakat olduğu ve bu nedenle MP Antalyaspor ile Manisaspor'la anlaşamadığı öğrenildi. Taraftarı çileden çıkaran asıl iddia ise Brezilya'dan geldi. 1 yıl futbol oynamayan ve şu anda Samsunspor kampında olan Jaba'nın Brezilya'da alkol tedavisi gördükten sonra Samsun'a geldiği iddia edildi. Tüm bu konular ile ilgili yönetim sessizliğini koruyor!