SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

MALAGA ile oynadığı hazırlık maçını Galatasaray kaybetmedi ama ne teknik heyet ne yönetim ne de taraftarlar yenen 3 golü unutabildi… Hakan Balta-Albert Riera ikilisinin SOS verdiği sol kanat için transfer yolda.

Melo taktiği ile…

TFF'NİN yabancı sınırı hakkında verdiği karar yüzünden Carlinhos'u askıya alan sarı-kırmızılı yönetim bu kez başka bir yıldıza yöneldi: Aleksandar Kolarov! İNGİLTERE'DE mutlu olmayan ve Manchester City'den ayrılmak isteyen Kolarav'un sorunu, yüksek maliyeti… Yıllık 4 milyon euro kazanan 27 yaşındaki Sırp sol bekin, geçen iki senede Melo'da olduğu gibi satın alma opsiyonuyla kiralanması söz konusu.

Devler Ligi kozu!

ÜNAL Aysal ve kurmayları ‘Kolarov' dese de teknik heyet ayrı telden çalıyor. Fatih Terim ve yardımcıları, savunmanın soluna Carlinhos'un ilaç olacağını düşünüyor. Konfederasyon Kupası'nda bile milli takımına seçilemeyen Brezilyalı sol bek, gelecek seneki Dünya Kupası'nı düşünüyor ve Şampiyonlar Ligi fırsatını kaçırmak istemiyor. ÖN libero transferinde Terim'in dediği olmuş ve Melo, Wellington'a tercih edilmişti. Sol beke hangi oyuncunun geleceği merak konusu.

 Bahadır ÇOKİŞLER/AMK

Yayınlanma Tarihi:20:41,