SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarına Bled kentinde yaptığı antrenmanla devam etti.

Teknik direktör Fatih Terim yönetiminde basın mensuplarına açık olarak gerçekleştirilen antrenman, koşunun ardından yapılan fiziksel çalışmayla başladı. Daha sonra ana bölümde iki takıma ayrılan oyuncular, dört kalenin kullanıldığı dar alanda maç yaptı. Mücadelede pas ve pres üzerinde durularak, farklı varyasyonlar denendi.

Antrenmanın son bölümde ise dar alanda çift kale maç yapıldı.

SEMİH KAYA MÜJDESİ

Yaz tatilinde gözüne mangal kömürü kaçması nedeniyle uzun süre tedavi gören ve İngiltere kampına götürülmeyen Semih Kaya, antrenmanın tamamında takımla çalışmalara katıldı.

İdmanın başında özel kondisyon uygulaması yapan Felipe Melo, son bölümde takımla birlikte çalıştı. Sakatlığı bulunan futbolculardan Hakan Balta, tedavisinin ardından kondisyon çalışmalarına başlarken, Gökhan Zan ise tedavisinin ardından istirahat etti.

Öte yandan antrenmanın ardından çalışmaların sürdürdüğü bölgedeki yerel kulüplerden Lesce’nin altyapı oyuncuları ve antrenörleri, sarı-kırmızılı futbolcularla toplu fotoğraf çektirdi. Lesceli oyuncular, Fildişi Sahilli yıldız Didier Drogba’ya büyük ilgi gösterdi.

Yayınlanma Tarihi:17:15,