SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gekas’ta son dakika

Yunan yıldızın menajeri Anestis Tsetenis, AMK.Spor'a çok önemli açıklamalar yaptı. Tsetenis, ünlü golcünün Türkiye'de kalmasının zor olduğunu söyledi

Güncellenme: 11:04, 14/08/2013
Gekas’ta son dakika

Geçen sezonun ikinci yarısındaki performansıyla Akhisar Belediyespor’un mucizevi bir şekilde Süper Lig’de kalma öyküsünün başaktörü Theofanis Gekas’ın geleceği belirsizliğini koruyor. Kulübüyle sözleşmesini yenilemeyen ve Sanica Boru Elazığspor ile adı geçen Yunan golcünün menajeri Anestis Tsetines, AMK’ya konuştu.

Tecrübeli forvetin henüz hiçbir takımla anlaşmadığının altını çizen Tsetines, ”Elazığspor ile hiçbir görüşmemiz olmadı. Akhisar yönetimi ile yaklaşık 10 gün önce bir araya geldik. Ancak teklifi tatminkar bulmadık. Zaten bu tarihten sonra ne onlardan ne de bizden bir geri dönüş olmadı. Avrupa’nın önemli liglerinden ve Çin’den önemli teklifler aldık. Gekas belki de önümüzdeki sezon Süper Lig’de olmayacak” açıklamasını yaptı.

Süper Lig’de daha önce Samsunspor forması da giyen Theofanis Gekas’ın sözleşmesinde Akhisar Belediyespor ile 1 yıllık opsiyonlu uzatma maddesi bulunuyor.

AMKSPOR ÖZEL

 

Yayınlanma Tarihi:16:19,