SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Taraftar en çok onu özlemiş!

Galatasaray kafilesi, Malaga maçı için geldiği İzmir’i salladı! Taraftar önce havaalanına, sonra stada akın etti. En büyük ilgi ise Melo’ya gösterildi.

Güncellenme: 11:28, 22/07/2013
Taraftar en çok onu özlemiş!

PERŞEMBE İstanbul'a gelen, Cuma sağlık kontrolünden geçen, önceki gün transferi KAP'a bildirilen Felipe Melo dün takımla birlikte İzmir'e geldi. Malaga maçının kadrosuna alınmayan Melo, Ege'de taraftarın en çok ilgiyi gösterdiği isimdi. ‘Pitbull'larına kavuştukları için çok mutlu olan Galatasaraylılar, Melo'ya sıcak şekilde ‘Hoş  geldin' dedi ve çiçek verdi.

TÜRKÇE olarak “Bütün İzmir'deki taraftarlara cok teşekkürler” mesajını instagram hesabına yazan Brezilyalı yıldız, eski kulübü Juventus'u da unutmadı. Melo, facebook  hesabından İtalyan devine veda etti.

Juve'ye teşekkür etti

İKİ senelik Juventus macerasına kısaca değinen sambacı, “Oynadığım süre boyunca bu takıma her şeyimi verdim. Geri kalan iki sezonda hem Juventus'un hem Galatasaray'ın kupalar kazanması, beni çok mutlu etti. Umarım Juventus İtalya Ligi ve Avrupa'da başarılı olmaya devam edecek” diye ekledi. 

Bahadır ÇOKİŞLER / AMK