SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sıradaki yıldız forvete

Malouda transferinde önemli rol oynayan Trabzonlu iş adamı Kazım Şengöçgel: “Defansa bir yıldız geliyor. Merak etmeyin ardından forvet de gelecek, biraz sabır”

Güncellenme: 08:40, 22/07/2013
Sıradaki yıldız forvete

Transferde suskun geçen haftaların ardından Trabzonspor bir açıldı, pir açıldı. İlk olarak Florent Malouda bombasını patlatan bordo-mavililer, yeni yıldızlar için harekete geçti. Listenin ilk sırasında bulunan ismin Paraguaylı golcü Lucas Barrios olduğu bilinirken, taraftarları heyecanlandıracak mesajlar Malouda transferinde önemli rol oynayan iş adamı Kazım Şengöçgel'den geldi. Hatırlanacağı üzere Şengöçgel, Fransa'ya gidip Malouda'yı özel uçağıyla almış ve kente getirmişti. Twitter hesabından açıklamalar yapan Şengöçgel, 1 de değil 2 transferden bahsetti.

Avrupa'ya uçacağını doğrulayan Şengöçgel, “Bize yine yolculuk göründü. Defansa da bir yıldız geliyor. Merak etmeyin ardından forvet de gelecek, biraz sabır” ifadelerini kullandı. Öte yandan, Şengöçgel, bordo-mavililerin başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na da övgü yağdırdı: “Bizi yıllarca kandırmışlar, Trabzon'a yıldız gelmez diye. Başkan kararlı olunca istediğini alırsın. Herkes başkanımızın kıymetini bilsin. Onun hırsını gördükçe koşturmaktan zevk alıyorum. Bu başkan takımı bu sene şampiyon yapar.”