SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kicker’da G.Saray’ı sevindirecek haber!

Kicker dergisinde yayınlanan makalede, Fatih Terim'in yeni sezonda kadroda görmek istediği Emre Can'ın Guardiola'nın kadrosuna yer alamayacağı görüşüne yer verildi.

Güncellenme: 21:20, 22/07/2013
Kicker’da G.Saray’ı sevindirecek haber!

G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim’in ısrarla kadroda görmek istediği Bayern Münih futbolcusu Emre Can’da olumlu gelişmeler yaşanıyor. Kicker’da yayımlanan makalede Emre Can’ın Guardiola’nın ‘daha az futbolcudan oluşan’ kadrosuna giremeyeceği yazıldı.

Mounir Zitouni imzasıyla Kicker dergisinde yayımlanan makalede, Alman devi Bayern Münih’in yeni teknik adamı Pep Guardiola’nın sezon içinde, normalin aksine daha düşük sayıda futbolcudan oluşan bir kadro ile çalışmaktan yana olduğu belirtildi. Luiz Gustavo gibi bir ismin bile bu kadroya girmesinin zor olduğu ifade edilen yazıda, 1994 doğumlu genç futbolcular Mitchell Weiser ve Emre Can’ın Pep’in kadrosuna giremeyecekleri ifade edildi.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Terim’in ısrarla istediği oyuncu için G.Saray tarafında ise çalışmalar sürüyor. Cimbom’un eski oyuncu ve antrenörü Erdal Keser’in yönettiği operasyonda futbolcunun sarı-kırmızılı formayı kiralık olarak giymesi formülü üzerinde durulduğu ifade ediliyor.

Yayınlanma Tarihi:17:27,