SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirspor kafilesi, yurt dışı kampını gerçekleştireceği Avusturya’ya gitmek için tesislerden karayoluyla İstanbul’a hareket etti.

Bir günlük iznin ardından Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde toplanan siyah-kırmızılı bazı futbolcular ve yöneticiler, Avusturya’daki kamp için karayoluyla İstanbul’a gitti. Es-Es’ler, İstanbul’dan havayoluyla saat 17.30’da Viyana’ya gidecek.

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan da futbolcuları ve yöneticileri uğurladı.

– “Maç eksiğimizi gidermek istiyoruz”

Eskişehirspor Kulübü Menajeri Özgür Tulun, gazetecilere yaptığı açıklamada, tesislerinde çok iyi hazırlık dönemini geçirdiklerini belirterek, şu ana kadar Eskişehirspor’da her şeyin istenildiği gibi gittiğini kaydetti.

Yurt dışı kampı için bugün Avusturya’ya gitiklerini hatırlatan Tulun, “Orada 5 hazırlık maçı yapacağız. Bir hazırlık maçı için de ön görüşmelerimiz devam ediyor. Toplam 31 kişilik kafileyle kampa gidiyoruz. Kamp süresince maç eksiğimizi gidermek istiyoruz. En iyi ve hazır şekilde Eskişehir’e dönüp lige güzel başlangıç yapmak istiyoruz. Takımımız 5 Ağustos’ta Eskişehir’de olacak. Eskişehir’de de iki hazırlık maçı yapmak istiyoruz” dedi.