SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kartal’da sponsor krizi!

Beşiktaş tarihinin en büyük sponsorluk anlaşması olarak görülen birliktelik, siyah- beyazlı kulüp senetleri erken kırdırmaya kalkınca iptal noktasına geldi.

Güncellenme: 08:51, 21/07/2013
Kartal’da sponsor krizi!

Transfer krizi ile kaosun eşiğinden dönen Beşiktaş bir büyük problemi de sponsoru Vodafone ile yaşadı. İçinde yeni stadın isim hakkının da bulunduğu ve 100 milyon euro dolayında bir rakamın konuşulduğu, Beşiktaş tarihinin en büyük sponsorluk anlaşması olarak görülen birliktelik çatırdama noktasına geldi. AMK'nın edindiği bilgilere göre bunun nedeni özellikle transferlerde nakit sıkıntısı çeken siyah-beyazlı yönetimin Vodafone ile yapılan anlaşma çerçevesinde aldığı senetleri tarihinden önce kırdırmak istemesi.

Ronaldinho'yu da alacaklardı

Beşiktaş Kulübü'nün bazı bankalarla temasa geçtiğini haber alan Vodafone'un geçtiğimiz haftalarda imzalanan ‘iyi niyet' anlaşmasını iptali için harekete geçtiği öğrenildi. Beşiktaş'ın bu hareket üzerine Vodafone ile farklı bir sözleşme için temasa geçtiği bildirildi. Gündemdeki Ronaldinho transferini de karşılaması beklenen dünyaca ünlü iletişim devi bu nedenle dün yapılması beklenen imza töreninden çekildiği de gelen haberler arasında.

Yayınlanma Tarihi:08:42,