SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray’ın yeni yıldızı Chedjou, yaşadığı sakatlıklar nedeniyle sarı-kırmızılı ekip ile yollarını ayırmak zorunda kalan Tomas Ujfalusi’nin takımdaki yerinden sonra villasını da aldı. Hürriyet gazetesinden Ali Naci Küçük’ün haberine göre, Chedjou, Çek yıldızın oturduğu evde oturmayı tercih etti. İngiltere kampı dönüşü, kendisine ev bakan Kamerunlu stoper Hadımköy Alkent Villaları'ndan daire tuttu. Kendisine uygun geniş bir villa arayan Aurelien Chedjou, gösterilen evlerden en çok 2 yıl boyunca Tomas Ujfalusi'nin yaşadığı villayı beğendi. Dany, Melo ve Riera'nın da oturduğu Hadımköy Alkent Sitesinde 2 yıl boyunca Ujfalusi'nin oturduğu ev beğenmesi üzerine Chedjou'ya tahsis edildi.

GELECEK HAFTA BOŞALTACAK

GALATASARAY'la yollarını ayırmasına karşın Tomas Ujfalusi “Belki yeniden dönerim” umudu ile sezon sonunda evini boşaltmadığı ve halen bazı eşyalarının lüks villasında durduğu öğrenildi. Ancak 6+0+4 yabancı sınırlamasının da etkisi ile kontratı uzatılmayan Ujfalusi'nin de önümüzdeki hafta evinde kalan eşyalarını da alıp dostları ile de vedalaşmak adına İstanbul'a geleceği belirtildi. Villa ‘da hala tecrübeli oyuncunun astığı ve indirmedi dev bir Galatasaray bayrağı da duruyor.

EVİN ÖZELLİKLERİ

  • Aslan heykelleri ile dekore edilmiş büyük bir bahçe
  • Yarı olimpik yüzme havuzu
  • 2 katlı villa

Ujfalusi, geçen yıl şampiyonlar ligi kuralarının çekildiği 30 Ağustos 2012 tarihinde yaşadığı ağır sakatlığın ardından bir daha sahalara geri dönemedi. Sarı kırmızılı takımdan ayrılan Ujfalusi, daha önce formasını giyip yetiştiği Sigma Olomouc takımı ile anlaştı.