SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Akhisar-Gekas temaslarından sonuç gelmedi, Gakgoş devreye girdi. Ege ekibi bu defteri kapatır kapatmaz; Elazığspor Gekas ile masaya oturacak, bombayı patlatacak.

Serdar Gürler, Köksal Yedek, Tidiane Sane gibi takımın önemli oyuncularını elde tutan Elazığspor, forvet arayışında gaza bastı. Avrupa'da pek çok isimle temasta olan bordo-beyazlılar, tanıdık bir futbolcuya yöneldi: Theofanis Gekas. Aslında Yunan futbolcu, Elazığ'a hiç de yabancı değil. Öyleki, geçen sezonun devre arasında Gakgoşlar, Gekas ile temasa geçmiş, bu transferi büyük ölçüde bitirmişti. Ancak Akhisar devreye girip, oyuncuya daha fazla para önererek kadroya katmış, bu durum iki kulüp arasında gerginliğe neden olmuştu. Elazığ için şimdi rövanş alma zamanı… Fakat bordo-beyazlılar, Akhisar'ın kendilerine yaptığı davranışı, rakibine yapmayacak. Gekas ile Ege ekibi şu ana kadar kurulan temaslarda anlaşamadı.

MEHMET NAS VE KAŞ TAMAM

Bu defter resmen kapanır kapanmaz Elazığspor devreye girecek ve oyuncuyla masaya oturacak. Gakgoş, başarılı futbolcuyu almak için tüm imkanlarını seferber etmeye hazır. Öte yandan bordo-beyazlılar, Sivassporlu Mehmet Nas ve Bursasporlu İbrahim Kaş'la her konuda anlaştı, iki tecrübeli futbolcuyla sözleşme yapıldı.