SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Malouda’ya uğurlu forma

Trabzon’un yeni transferi, Chelsea’de kendisine uğurlu gelen 15 numarayı tercih etti. Fransız yıldız bu durumu twitter hesabından paylaştığı fotoğraf ile açıkladı...

Güncellenme: 08:36, 19/07/2013
Malouda’ya uğurlu forma

Tüm dünyada ses getiren Florent Malouda transferi adeta Trabzon'un havasını değiştirdi. İbrahim Hacıosmanoğlu Yönetimi'nin göreve gelmesiyle birlikte heşirde yeniden bir hareketlilik yaşanmaya başlarken, Chelsea ile sözleşmesi bittikten sonra bordo-mavili formayı sırtına geçiren Florent Malouda'nın forma numarası da belli oldu.

TARAFTARLARA SORDU

33 yaşındaki Fransız yıldız dün kendisine ait twitter hesabından yeni sezonda giyeceği forma numarasını açıkladı. Başarıdan başarıya koştuğu İngiliz devi Chelsea'da tercih ettiği 15 numaralı formayı Trabzon'da da sırtına geçirecek olan Malouda “Bu numara hakkında ne düşünüyorsunuz?” yazarak taraftarların görüşünü aldı.

BAŞARI SÖZÜ VERDİ

Bordo-mavili taraftarların sosyal medyada büyük ilgi gösterdiği başarılı oyuncu forma giyeceği günü iple çekiyor. Hatta kulislerde 33'lük dünya yıldızının başkan Hacıosmanoğlu'na başarı sözü verdiği de konuşuluyor.