SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Florent Malouda transferiyle birlikte taraftarlarını heyecanlandıran Trabzon Yönetimi, Çin'den yıllık ücretini alamadığı için ayrılmak isteyen 28 yaşındaki Paraguaylı Lucas Barrios'u bitirmeye çalışıyor…

SÜRPRİZ bir şekilde geçen yaz Borussia Dortmund'dan Çin'in yolunu tutan Lucas Barrios, Uzak Doğu'dan kurtulmaya çalışıyor. Parasını alamadığı için tıpkı G.Saraylı Didier Drogba gibi sözleşmesini feshederek bonservisini eline alacak olan 28 yaşındaki Paraguaylı yıldızın yolu Türkiye'ye düşeceğe benziyor. Sezona Florent Malouda transferi ile başlayan Trabzon, Barrios transferinde de ciddi bir mesafe aldı. Golcü oyuncuya bonservis bedeli ödemeyeceği için yıllık ücretini yüksek tutacak olan yönetim böylece başarılı oyuncunun aklını çelecek.

Malouda'nın ücreti…

AVRUPA'DA mücadele edecek bir takımda forma giymek isteyen Barrios ise kendisine gelen teklifleri dinledi. Bunların arasında en ciddi olanı Trabzon'dan geldiği için bordo-mavili yönetime yeşil ışık yakan Paraguaylı, düşünmek için kısa bir süre istedi. Karanını en kısa sürede iletecek olan Barrios'un senelik 2.5milyon euro kazanan Malouda'nın ücretine yakın bir rakama imza atması bekleniyor.