SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tecrübeli oyuncu CAS'ın verdiği durdurma kararının kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, bu kararın takıma olumlu bir şekilde yansıdığını da dile getirdi.

“CAS'ın kararı hepimizi sevindirdi”

Sadece takım olarak değil, bütün camianın verilen bu karardan mutluluk duyduğuna emin olduğunu söyleyerek sözlerine başlayan Çek yıldız, “Sadece ben değil, bütün taraftar ve camia mutlu oldu diye düşünüyorum.  Kendimi çok iyi hissediyorum. Takım olarak çok mutluyuz” dedi.

“Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağımıza inanıyoruz”

CAS'tan gelen güzel haberin takıma çok olumlu bir etki yaptığına da dikkat çeken Michal Kadlec, “Aslında takımımızın atmosferi değişti ve olumlu etki yaptı diyebiliriz. Biz son dakikaya kadar Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağımıza ve orada mücadele edeceğimize inandık. Anak iki gün önce gelen haber bizi çok üzmüştü. Ama şimdi çok mutluyuz” diye konuştu.

“Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmak için mücadele edeceğiz”

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi'ne 3.Eleme turundan katılma hakkı elde edişini de değerlendiren Kadlec, “Mücadele edeceğimiz takımlar çok önemli rakipler. Bizim için önemli olan hedeflerimizdir. En önemlisi de Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmak. Biz elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

“Hazırlıkları çok iyi gidiyor”

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında oynayacağı hazırlık maçlarını da değerlendiren Michal Kadlec, “17 gündür çalışmalarımız sürüyor. Yarın 1 maçımız var ve bunu oynayacak olmak çok önemli. Biliyoruz ki maçlar farklı atmosferde oluyor. Maç oynayacak olmamız bizi heyecanlandırıyor. Yaptığımız çalışmalar şimdiye kadar iyi gitti. Herhangi bir sakatlık da yaşamadık. Maçlarla birlikte çalışmalarımız da devam edecek. Ardından ilk turdaki rakibimizi bekleyip, gerekli mücadeleyi yapacağız” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:16:37,