SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İmza yoksa…

Kartal’da Hugo Almeida düğümü çözülüyor. Portekizli futbolcuyla görüşen Başkan Fikret Orman, "4 sene daha bizimle kalmanı istiyoruz. Ancak imza atmayacaksan, bu sezon Beşiktaş forması giymeyeceksin" dedi.

Güncellenme: 12:20, 18/07/2013
İmza yoksa…

Beşiktaş’ta Hugo Almeida konusu netlik kazanıyor… Siyah-beyazlı kulüple sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Portekizli futbolcuyla, Başkan Fikret Orman’ın başbaşa görüştüğü ortaya çıktı. Kamp döneminde gerçekleştirilen toplantıda Orman’ın, “Teknik direktörümüz Slaven Biliç senden çok memnun. Takımda kalmanı istiyor. Ancak sözleşme sorunu yaşıyoruz. Kontratın sezon sonunda bitiyor. Her ne kadar hocamız seni takımında görmek istese de kulübün menfaatlerini düşünmek zorundayız” yorumunda bulundu.

AĞUSTOS’A KADAR SÜRE

Almeida’yı dört yıllık kontrat teklif eden Fikret Orman, “Senin ayrılmanı istemeyiz. İmza atarsan Beşiktaş’ın futbolcusu olarak yola devam ederiz. Ancak aksi takdirde gelen teklifleri değerlendirmek zorundayız. Ağustos ayının başına kadar son sözünü söylemeni bekleyeceğiz. Gitmek istersen de anlayışla karşılarız” dediği öğrenildi. Almeida’nın tavrına göre Beşiktaş’ın forvet transferi şekillenecek.

Ersoy ÖZDEM / AMK

Yayınlanma Tarihi:08:32,