SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Hedefim şampiyonluk’

“F.Bahçe forması giymek benim için bir rüyaydı. Taraftarların karşısına çıkmak için sabırsızlanıyorum. Esas beklentim burada şampiyonluk sevinci yaşamak...”

Güncellenme: 08:42, 18/07/2013
‘Hedefim şampiyonluk’

Bedelsiz olarak sarı-lacivertli takıma transfer olan Samuel Holmen, hayalinin gerçekleştiğini söyledi. Türkiye'ye adım attığı ilk günden itibaren sarı-lacivertli formayı giymenin hayaliyle yaşadığını ifade eden İsveçli yıldız şöyle devam etti: “F.Bahçe forması giymek benim için bir rüyaydı. Bu rüyamı gerçekleştirdiğim için çok mutluyum. Bu formayı ilk defa giymek ve ilk defa F.Bahçe taraftarlarının karşısına çıkmak çok güzel duygular olacak. Benim esas beklentim F.Bahçe ile şampiyonluk sevinci yaşamak. Takımda büyük bir rekabet var. Çok büyük oyuncular var, çok büyük oyuncularla bir rekabet içindeyiz.

‘Emre'yi beğeniyorum'

Herkes bu rekabette daha iyisini yapıp daha fazla çalışıp ilk 11'deki yerini almak için mücadele edecek. F.Bahçe'nin şampiyon olabilecek güçte ve kalitede olduğunu düşünüyorum. Kazanmak için geldim. Emre Belözoğlu takdir ettiğim ve beğendiğim bir oyuncu. Onunla beraber oynamak çok güzel bir duygu olacak.”

 

Yayınlanma Tarihi:08:37,