SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mavi-lacivertliler, Lawal'dan sonra randıman alamadığı orta saha mevkiine İstanbul ekibinden, 30 yaşındaki Brezilya asıllı Bulgar futbolcuyu düşünüyor.

Mavi Şimşekler, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da kalmak istemeyen orta saha oyuncusu Doka'yı takibe aldı. Şuan İBB ile 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan ve Avusturya da kampta olan 30 yaşındaki futbolcuya teklif yapmaya hazırlanan Adana Demir Yönetimi, oyuncunun kamptan dönmesini bekliyor. Kadrosunda 6 yabancı barındıran İstanbul ekibinin Doka, Zayetta, Visca ve Zenke'ye gelecek teklifleri değerlendirecekleri bilgisine ulaşıldı. Bu arada 30 yaşındaki Bulgar oyuncuya Süper Lig'den 3 takımın talip olduğu öğrenildi.

MEHMET EREN KAMPTA

Adana Demirspor'un Süper Lig ekibi Antalya'dan kadrosuna kattığı Mehmet Eren Boyraz mavi-lacivertli takımın Bolu kampına katıldı. Ayağının tozu ile ilk idmanına çıkan Boyraz, “İnşallah takımla birlikte çok iyi bir kamp dönemi geçiririz. Adana Demirspor'a transfer olmamı sağlayan başkanımız Mustafa Tuncel ve yönetim kurulumuza çok teşekkür ediyorum. Hedefimiz O büyük Adana Demir taraftarımıza ve camiamıza özlenen şampiyonluğu yaşatmaktır” ifadelerini kullandı.