SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bruno Alves transferinin ardından Fenerbahçe'den gönderilecek arasında ismi geçen Yobo'yu Gaziantep'in istediği iddia edildi. The Guardian Nigeria Gazetesi'nde yer alan haberde, kırmızı-siyahlıların Yobo'yu kiralamak için F.Bahçe'nin kapısını çaldığı belirtildi. Haberde F.Bahçe kadrosunda 11 yabancının bulunmasının takımı sıkıntıya sokabileceğinden de bahsedildi.

Önce bütçe…

Takımın teknik direktörü Bülent Uygun da Yobo'nun gelme ihtimali için konuştu. “Yeni sezon öncesi belirsizliklerimiz sürüyor olabilir. Ancak transferle ilgili ekonomik anlamdaki yapımıza uygun bir şekilde yeniden kurumsallaşan, planlı bir şekilde de bu sıkıntıları ortadan kaldıran bir yapı içerisinde hareket ediyoruz” diyen Uygun, “Tercihimiz maliyeti çok ucuz olan oyuncular” şeklinde konuştu.

Son rakip Fiorentina

Bülent Uygun, takımın kamp programı hakkında da konuştu. 21 Temmuz'da İtalya'ya gideceklerini hatırlatan Uygun, “Çok maç yaparak sezona hazırlanacağız” dedi. Gaziantep İtalya kampı süresince ilk maçını Cittadella ile oynayacak, kampı ise 3 Ağustos'ta Fiorentina ile tamamlayacak.

Yayınlanma Tarihi:08:35,