SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Taraftar onu bekliyor!

F.Bahçeliler, bonservisine 1 milyon euro zam yapıp transferi bitiren Aziz Yıldırım’ın “Oscar Cardozo için perşembeyi bekleyin” demesiyle forumlarda sadece onun isminden bahsetmeye başladı.

Güncellenme: 08:33, 16/07/2013
Taraftar onu bekliyor!

F.Bahçe taraftarı, her zaman iyi transferlere alışkındır. Türkiye'de genellikle transfer dönemlerini şampiyon bitiren sarı-lacivertliler, bu sezon da büyük isimler kadroya kattı. Fakat taraftarın gözü Oscar Cardozo'dan başkasını görmüyor.

CUMA günü Benfica Başkanı Vieira ile görüşüp transferi için izin alan 31 yaşındaki oyuncu, ardından sarı-lacivertlilerin kulübüyle anlaşmasını beklemeye başladı. Başkan Aziz Yıldırım'ın 1 milyon euro zamlı teklifi de Portekizliler'den onay alınca, iş sadece imzalara kaldı.

ARTIK SAYILI SAATLER VAR

Fakat taraftarlar o kadar uzun süredir Cardozo'yu bekliyor ki, kimsenin dayanacak gücü kalmadı. Hal böyleyken ne takımdaki son durum ne de idmanların konuşulduğu forumlarda sadece Cardozo'nun ismini kullanmaya başladı F.Bahçeli taraftarlar. Ve o büyük buluşmaya da çok az kaldı.

BENFICALILAR VEDA BİLE ETTİ

Cardozo'nun takımı Benfica'nın Fransız ekibi Bordeaux'yla oynadığı ve 3-3 berabere kaldığı hazırlık maçındaki bir pankart dikkat çekti. Benfica taraftarının açtığı pankartta ‘Obrigado Cardozo-165 gol (yazıyordu, yani ‘Teşekkürler Cardozo.' Anlayacağınız, Portekizliler de çoktan Paraguaylı oyuncunun gideceğini benimsemiş.