SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şaş’tan Sneijder müjdesi!

Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan Şaş, sarı-kırmızılı futbolcuların kamp performansının istedikleri seviyede olduğunu belirtirken, Wesley Sneijder'e ayrı bir parantez açtı.

Güncellenme: 20:03, 16/07/2013
Şaş’tan Sneijder müjdesi!

Yeni sezon hazırlıklarının İngiltere’nin Birnimgiham kentinde sürdüren Galatasaray’da yardımcı antrenör Hasan Şaş, kamp sürecini değerlendirdi.

Takımdaki futbolcuların yüğzde 75-80’inin durumundan memnun olduklarını vurgulayan Hasan Şaş, henüz istedikleri seviye ulaşamayan futbolcular olduğunu söylese de, onların da zamanla takım arkadaşlarının temposuna ulaşacağına inandığını söyledi.

‘YENİ SEZONUN TRANSFERİ SNEIJDER’

Oyuncuların kamp programındaki istekli tavırlarından son derece memnun olduklarını söyleyen Şaş, geçtiğimiz sezonun devre arasında kadroya katılan Wesley Sneijder’den övgü ile bahsetti.

Hollandalı futbolcunun kampın yıldızı olduğunu ifade eden Hasan Şaş, ”Sneijder gerçekten çok hırslı. Maç eksiği var. Bu eksiğini kapatacaktır, inanıyorum.  Böyle devam ederse seyrine doyum olmaz. Futbolculuğundan bahsetmemize gerek yok. Maç oynamadığından, antreman eksikliğinden bahsetmiştik onuda burada kapatıyor zaten. İnşallah Galatasaray seyircisi çok iyi bir Sneijder seyredecek. Drogba ise bir lider, bunu devamlı söylememize gerek yok. Güçlü bir oyuncu. Onunda sıkıntıları vardı. Az maç oynamıştı. Kamp dönemi onun için de çok önemli ve o da çok çalışıyor” dedi.