SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Futbolcular ile teknik heyetin izinli olduğu günde eşi ve yöneticilerle birlikte neşeli anlar geçiren F.Bahçe Başkanı, tesislerde kalan oyuncularla da tek tek ilgilendi.

Topuk Yaylası'nda dün tam anlamıyla ‘Pazar Keyfi' yaşandı. Eşiyle birlikte tesislerde bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, beraberindeki yöneticiler ve futbolcularla ‘Barbekü' yaptı. Hafta sonunu fırsat bilen Tolga Deniz Aytöre, Yasemin Merçil ve Turhan Şahin'in yanı sıra bir çok davetli, başkan ile aynı masayı paylaşarak mutlu bir gün geçirdi.

Kampa geç katıldıkları için dün arkadaşlarıyla birlikte izin yapamayan futbolcular da barbekü partisine katıldı. Dirk Kuyt, Raul Meireles, Bruno Alves, Salih Uçan, Recep Niyaz ve Erten Aksu başkan Aziz Yıldırım ile sohbet ettiler. Bu arada Yıldırım, hamile olan eşi Gonca hanımın üşümemesi için içeriden mont getirtti. Oldukça neşeli görünen başkan konuklarla tek tek ilgilendi.

‘ALEX’İN JÜBİLESİ İÇİN ERKEN’

Öte yandan önceki gün özel helikopter ile Topuk Yaylası'na gelen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın, Başkan Aziz Yıldırım ile 8.5 sezon Fenerbahçe formasını giyen Alex'in jübilesini konuştuğu öğrenildi. Yıldırım, Brezilyalı yıldızın 2 sene sonra futbolu bırakacağına dikkat çeken Ilıcalı'nın, ‘Jübile yapalım' isteğine “Sıkıntılı günlerdeng geçiyoruz. Zamanı gelince konuşuruz” cevabını verdi.

İrfan YİRMİBEŞ/AMK