SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İtalya’dan talip var!

F.Bahçe ve G.Saray’la adı anılan Erkan Zengin, İtalyanlar’ın da gündeminde. Çizme basını Genoa’nın Es-Es’in kanat oyuncusunu çok istediğini yazdı, menajeri de doğruladı.

Güncellenme: 08:33, 15/07/2013
İtalya’dan talip var!

Erkan Zengin, İtalyanları peşine taktı… Eskişehirspor'da müthiş bir sezon geçiren başarılı futbolcu, İsveç Milli Takımı'na seçilmişti. G.Saray ve F.Bahçe ile adı anılan Erkan, Genoa'nın da gündeminde. İtalya'nın köklü gazetelerinden IL Secolo, Genoa'nın futbolcuyla görüşmelere başladığını söyledi. Haberde, Erkan Zengin'den övgüyle bahsedilirken, orta sahanın her iki kanadında görev yaptığı, top tekniğinin müthiş olduğu ve gole dönük olduğu belirtildi. Erkan'la anlaşılması durumunda Genoa'nın, Eskişehirspor'a resmi teklif yapacağı yazıldı. Kulübüyle 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Erkan Zengin'in menajeri de temasları doğruladı ve Genoa'nın Erkan konusunda ciddi olduğunu belirtti.

13 GOL ATTI, 11 ASİST YAPTI

Eskişehirspor’la yeni sezona hazırlanan Erkan Zengin ise beklemede. Başarılı futbolcu, transferi konusunda Es-Es'in vereceği kararı bekliyor. Geçtiğimiz sezon toplam 44 resmi maça çıkan 27 yaşındaki futbolcu, 13 kez rakip fileleri havalandırırken 11 de asist yaptı.