SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz için kulüp arıyorlar!

G.Saraylı Burak Yılmaz'ı Zenit'e öneren menajerler Ali Egesel ile Ogan Tarhan, Rus ekibinden olumsuz yanıt aldı. Ama ikili kulüp aramaya devam ediyor. İşte bu arayışın sebebi...

Güncellenme: 14:09, 15/07/2013
Burak Yılmaz için kulüp arıyorlar!

G.SARAY’IN gol makinesi Burak Yılmaz konusunda ilginç gelişmeler yaşanıyor. Şampiyonlar Ligi’nde oynadığı 9 maçta 8 golle dünya devlerinin dikkatini çeken Burak Yılmaz için devreye giren son kulüp ise Rus ekibi Zenit St. Petersburg oldu.

BURAK Yılmaz’ın menajerleri Ogan Tarhan ve Ali Egesel, Zenit Sportif Direktörü ile geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek “Burak Yılmaz’ı ister misiniz?” diye sordu. Rus ekibinin yetkilisi konuya sıcak yaklaşsa da Egesel ile Tarhan’ın milli golcü için Fiorentina’nın 15 milyon euro teklif ettiğini duyunca geri adım attı. İkiliye “Bizim o paraları ödememiz şu an mümkün değil” cevabını veren Zenit’in sportif direktörü, Burak’ı alamayacaklarını net bir şekilde dile getirdi.

İYİLEŞTİRME PEŞİNDELER

BU olumsuz cevaba rağmen Burak’ın menajerleri arayışlarını sürdürüyor. Egesel ile Tarhan’ın, bu ısrarlarının arkasında yatan gerçeğin ise G.Saray’a yeni teklifler götürüp Burak’ın kontratında iyileştirme yapmak olduğu öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:14:08,